Boluspor sevgisi tribünde evlenme teklifiyle taçlandı

Boluspor sevgisi tribünde evlenme teklifiyle taçlandı

Boluspor ile Erzurumspor arasında oynanan Trendyol 1.lig 24. hafta maçından önce kırmızı-beyazlı takımın tribününden bir genç, kız arkadaşına evlenme teklif etti

26.02.2024

 Boluspor ile Erzurumspor arasında oynanan Trendyol 1.lig 24. hafta maçından önce kırmızı-beyazlı takımın tribününden bir genç, kız arkadaşına evlenme teklif etti. Tribün liderlerinin bulunduğu sete çıkan genç, kız arkadaşına diz çökerek evlenme teklif etti. Genç ‘evet’ yanıtını alınca kız arkadaşına uzun süre sarıldı.

Boluspor ile Erzurumspor arasında oynanan 24. hafta maçı öncesi Boluspor taraftarlarından Mustafa Başkal, kız arkadaşı Sude Nur’a evlenme teklif etti. Başkal, maç öncesi tribünde kız arkadaşına diz çökerek evlenme teklifi etti.

Mustafa Başkal’ın kız arkadaşı Sude Nur ise şaşkınlık yaşadı. Şaşkınlığını kısa sürede atlatan Nur, erkek arkadaşına ‘evet’ yanıtını verdi. Başkal, diz çökerek evlenme teklif ettiği kız arkadaşı Sude Nur’un parmağına yüzük taktı.

Bu dünya da iki aşkının olduğunu ifade eden Mustafa Başkal, “Aşklarımdan biri Sude, diğeri ise Boluspor. Her ikisini de aynı anda yapmak istedim. Kız arkadaşıma evlenme teklif ettim” dedi.

Tribünde evlilik teklifi alan Sude Nur ise şaşkın olduğunu ifade etti. Nur, “Böyle bir evlenme teklifini hiç beklemiyordum. Hala çok şaşkınım. Herkesin içinde, çok mutlu oldum” şeklinde konuştu.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu AQFBR