DAHA NE YAPSIN!

DAHA NE YAPSIN!

Temlikler, hacizler ve birçok mali konuyla boğuşan Boluspor’da başkan Savaş Abak bir kez daha elini taşın altına koydu.

10.03.2023

OYUNCULARIN ALACAĞI KALMADI

Temliklerhacizler ve birçok mali konuyla boğuşan Boluspor’da başkan Savaş Abak bir kez daha elini taşın altına koydu.

 

Hesapları blokeli olan ve geçtiğimiz günlerde kulüp aracının da haczedilmesiyle büyük sıkıntıya düşen Boluspor’da mali anlamda işler yolunda gitmiyor. Abak, geliri olmayan, gideri çok fazla olan Boluspor için bir kez daha elini taşın altına koyarak tüm oyuncuların ödemesini yaptı.

 

Sezon başından beri tüm gelirleri temlik altında olan temsilcimizde, Tuzlaspor karşılaşması öncesi 5 Milyon Türk Lirası ödeme yapıldı.

 

Boluspor’da mali kriz yaşansa da Başkan Savaş Abak oyuncularının bir dediğini iki etmiyor. Sezon başından beri maaş ve pirimler de aksaklık olmaması için çapa gösterilirken ödemelerinde zamanında yapılmasına özen gösteriliyor.

 

Bu hafta sonu Tuzlaspor deplasmanına gidecek olan Boluspor’da Başkan Savaş Abak, futbol şubesi ile görüşme yaparak futbolcuların maaş ödemesinin yapılmasını istedi. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tüm gelirlerinin temlik altında olmasına rağmen kırmızı beyazlı oyuncular mağdur edilmiyor.

 

İlk devrede oynanan karşılaşmaların maç başlarının tamamını Perşembe günü ödeyen Başkan Abak, toplamda 5 milyon ödeme yaptı. Kırmızı beyazlı oyuncular ile toplantı yapan Başkan Abak; “Her koşulda ödeme yapmak istiyoruz. Sizleri mağdur etmeyeceğiz” dedi.

 

FUTBOLCULAR BAŞKANA JEST YAPTI

Boluspor formasının başarısı için mücadele eden futbolcular, başkanın özverili olarak kendilerine destek olduklarını görünce, takım halinde futbolcularda yüzde 25 olarak maç başlarında indirime gitti.

 

Başkan Savaş Abak ise ilk yarıda oynadıkları maç başlarını ödemesini de Perşembe günü antrenmandan sonra yapmış oldu.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu MTK4P