Futbol Turnuvasında ilk yarı finalisteler belli oldu

 Futbol Turnuvasında ilk yarı finalisteler belli oldu

Şampiyon Köyler futbol turnuvasında Bahçeköy-Banaz Köyü ve Örencik-Afşar Köyü arasında oynanan çeyrek final karşılaşmasında yarı finale çıkan takımlar belli oldu.

11.09.2023

Şampiyon Köyler futbol turnuvasında Bahçeköy-Banaz Köyü ve Örencik-Afşar Köyü arasında oynanan çeyrek final karşılaşmasında yarı finale çıkan takımlar belli oldu. Yarı finalistleri penaltı atışları belirledi. Geçen yılın şampiyonu Bahçeköy ve Afşar Köyü turnuvaya veda eden takımlar oldu.

Şampiyonluk Köyler futbol turnuvasında finale doğru gelinirken, heyecan üst seviyelere çıktı. Cumartesi akşamı oynanan Banaz Köyü, Bahçeköy karşılaşması dolu Tribünler önünde oynandı. Baştan sona karşılıklı ataklarla geçen maçta her iki takım bir birine üstünlük kuramadım. Mücadelenin normal süresi 0-0 eşitlikle sona erdi.

YARI FİNALİSTİ PENALTILAR BELİRLEDİ

Banaz Köyü ve Bahçeköy yarı finale çıkmak için penaltılarda hata yapmak istemiyordu. Bahçeköy rakibini penaltılarla geçip adını yarı finale yazdırmak istese de Banaz Köyü penaltı atışlarında son şampiyona üstünlük kurup adını yarı finale yazdırdı.

ÖRENCİK KÖYÜ’DE TURLADI

Gecenin diğer karşılaşmasında yarı final için Örencik Köyü ile Afşar Köyü karşı karşıya geldi. Normal süresi 3-3 biten karşılaşmada yarı finalist penaltı atışları ile belli oldu. Penaltı atışlarında Örencik Köyü rakibine üstünlük sağlayıp adını yarı finale yazdırdı.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu KSLPR