KAPTAN GEMİYİ TERKETTİ !

KAPTAN GEMİYİ TERKETTİ !

Boluspor kulübü yönetimi görevi bıraktı.

27.04.2022

Yapılan yazılı basın açıklaması ise şu şekilde oldu;

 

Bundan yaklaşık iki yıl önce çok zor bir süreçte sahipsiz kalan bir Boluspor Kulübü bırakmamak adına, Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan tarafından mecbur bırakıldığımız Bolupor Kulübü Başkanlığı görevini geçen sezon bırakma ve istifa etme talebime rağmen bir sezon daha devam etmemizi ısrarla rica eden Sayın Tanju Özcan Başkanımızdan özür dileyerek, geldiğimiz son süreçte 22 Nisan 2022 tarihi itibari ile görevimden istifa ettiğimi kendisine bildirdim.

 

 

An itibarı ile her hangi bir sorumluluk almama adına bir hareket ve oluşum içine girilmediğini görmekteyim. Çok geç kalmamak adına, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım iki yıllık süreçte hem ekonomik hem de mental olarak çok yıpranmış olup, görevimizden istifa ettiğimizi, kulüp yönetimini ve anahtarlarını görevi aldığımız adrese iade ettiğimizi beyan ederiz. Kalan dört maçta takımımızın alacağı puanlarla gelecek sezonlarda hem ekonomik hem sportif anlamda daha başarılı olacağına inancımız tamdır.

Bu nedenle, Boluspor Kulübü bugünden itibaren başta Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan öncülüğünde seçilmiş ve atanmışlar olarak hep birlikte yeni bir heyecan ve dinamizm kazanmalıdır.

 

En baştan beri yeterli maddi desteği alamayan ve verilen sözlerle bugüne kadar oyalanan, yılan hikâyesine dönen, maddi destek vaatlerinin hiçbirinin tutulmadığı, dayanacak maddi ve psikolojik gücü kalmayan bir Başkan ve Yönetim Kurulu olarak görevlerimizden istifa ediyoruz. Şimdiye kadar yeterli desteğin sağlanamadığı iki yıllık süreci unutup son dört maçta en fazla maddi ve manevi desteği hissettirip Boluspor takımının ligdeki yerini sağlamlaştırmaları gerekmektedir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ABDULLAH ABAT

25.04.2022

Erol Yaman

Erol Yaman
2022-04-27 16:42:12

Adam bolusporun içine etti takımı düşürdü kaçtı gitti takım düşünce kaç git ne gururlu yönetim varmış hemen kaçtılar abdullah abat takımı düşüren başkan olarak tarihe geçti

bolulu

bolulu
2022-04-27 16:00:42

la ne kaptanı bolıusporun içine etti rezili rüsva etti gemi batmaya başlayınca fırr kaçtı şimdi sorsan ben çok iş yaptım der.ulan kaçacaktın niye atladın boluspor başkanlığına .şimdi buna taraftarın hertürlü şeyi söleme hakkı köküne kadar doğdu.zaten takımı batırdın 3 maç daha duraydın ya eyyy abat.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu NJKMA