KUPAYA KÖTÜ BAŞLADIK

KUPAYA KÖTÜ BAŞLADIK

08 Ekim'de ilk lig maçına çıkacak olan Bolu Belediyespor Bursa'da oynadığı kupa maçının ilkinde Türk Hava Yollarına 3-0 mağlup oldu.

29.09.2021

AXA Sigorta Kupa Voley maçlarını Bursa'da oynayan Bolu Belediyespor grubun ilk maçında Türk Hava Yolları ile karşılaştı.  Güçlü rakibi karşısında ilk sette bir ara 6 sayı farkla öne geçmesine karşın ekibimiz bu üstünlüğünü koruyamadı ve bu seti 25-22 kaybetti. 

İkinci sete iyi başlayamayan Bolu Belediyespor, teknik molaya 12 – 5 geride girdi. Setin kalanında adaptasyon sağlayamayınca ikinci setten 25 – 13 mağlup ayrıldı. Türk Hava Yolları maçın skorunu 2 – 0’a getirdi.

Üçüncü set ikinci sete göre mücadelesi daha yüksek başlasa da teknik molaya Belediyespor’un güçlü rakibi Türk Hava Yolları 12 – 11 önde girdi. Setin kalanında üstünlüğünü bırakmayan İstanbul temsilcisi, setten 25 – 19, maçtan ise 3 – 0 galip ayrıldı.

Bolunun Sutanları kupanın 2. maçında Yeşilyurt ile karşılaşacak. Yarın (29 Eylül) 18.30'da başlayacak mücadele TRTSPOR yıldızdan naklen yayınlanacak. 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu XNRME