ONLARIN BOLU HALKINA İHTİYACI VAR.

ONLARIN BOLU HALKINA İHTİYACI VAR.

Mersin'de düzenlenen 2020 Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’ndan madalyalar ile dönen Bolulu sporcular; Göksu Üçtaş Şanlı ve Bora Tarhan, aday gösterildikleri “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” Ödülleri için Bolululardan destek bekliyor.

13.05.2021

Cimnastik branşında ülkemizi temsil eden Bolulu milli sporcular Göksu Üçtaş Şanlı ve Bora Tarhan, bu yıl 67’ncisi düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli spor ödüllerinden Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde aday gösterildi. “Yılın Kadın Sporcuları” kategorisinde aday gösterilen Göksu Üçtaş Şanlı ve “Yılın Çıkış Yapan Sporcuları” kategorisinde aday gösterilen Bora Tarhan, tüm Boluluların oylarını bekliyor.

SPORCULAR DESTEK BEKLİYOR

Mersin’de düzenlenen 2020 Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda, Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik kategorisinde, yer aletinde gümüş madalya kazanan Göksu Üçtaş Şanlı ile Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik kategorisinde, halka ve atlama masasında 2 bronz madalya ile Bolu’ya dönen Bora Tarhan, 30 Mayıs’ta sonra erecek oylamada birinci olmak için destek bekliyor.

“ONLARIN OYLARINA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR”

Düzenlenen Avrupa Şampiyonası sürecinde kendisine destek veren Bolulu vatandaşlara teşekkür eden Bora Tarhan, “Yer aleti ve atlama masasında madalya aldım. 2024 Olimpiyatlarında ülkemi en iyi şekilde temsil edip, madalya ile taçlandırmak istiyorum. Şuanda ise Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” ödüllerinde Yılın Çıkış Yapan Sporcusu seçilmeyi hedefliyorum. Tüm Bolu halkı ile beraber bunun üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Tüm Bolululara, şu ana kadarki destekleri için teşekkür ediyorum. Artık son düzlükteyiz, 1 ay vaktimiz kaldı. Bu süre içerisinde desteklerini bekliyorum, onların oylarına çok ihtiyacımız var. Umarım bize yardım ederler” diye konuştu.

Göksu Üçtaş Şanlı ve Bora Tarhan’ın aday gösterildiği Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödüllerinde, oy kullanmak için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

http://yilinsporcusu.milliyet.com.tr/

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu CIT6Z