NEREDE HATA YAPIYORUZ?

Geçmiş yıllarda kadronun en iyisi olan ve bu sezon en çok ihtiyacımız olduğu bir zamanda Mustafa Durak gibi tecrübeli futbolcu neden gönderildi?

Poepon ve Melih uzun bir sakatlık dönemi geçirdi. Hemen form tutmaları beklenemez. Melih,Poepon’a göre daha erken toparladı. Poepon oyuna dahil olduğunda etkisiz gibi görünsede ilerleyen haftalarda etkili olacağını düşünüyorum. Poepon’a antrenmanlarda özel bir çalışma programı uygulanması gerekiyor.

Orta sahada oyun kurucu görevinde bulunan Bekir ve Muhammet görevlerini yapamıyorlar. Top ayaklarına geldiğinde çok fazla hata yapıyorlar ve sürekli geri oynuyorlar. Ayrıca kanatları da çok iyi kullanamıyoruz. Oğuzhan Berber’in performansı çok kötü ve rakip takımlar pozisyon İçin genelde onun olduğu kanatları kullanmayı tercih ediyorlar.

 

MERTAN CANER İLE BU LİG BİTMEZ

 

Mertan Caner genç ve çok koşan bir futbolcu bu kısımda bir sıkıntı yok. Ancak tecrübe ve son vuruş yok. Boluspor’un forvet’i Mertan mı?  yoksa Melih yada Gökhan mı ? Mertan’ın bir tane kaleye şutu yok. Sadece iyi bir forvetin yanına destek için kullanılabilirsiniz.

Tugay Kaçar bu takımın en iyisi diyebilirim. Orta saha da kafasına göre birisi olsun takıma çok fazla katkıda bulunacaktır. Takım kötü olunca doğal olarak o da kötü oynamış gibi görünüyor.

Yabancı transferler yapıldı. Ancak kadro da yer almamaları kafalarda soru işaretleri bırakıyor.

 

HOCAM ÖZÜR’E NE GEREK VAR?

 

Gelelim Taşyürekli sandığımız teknik direktörümüze; Taraftardan ve Boluspor camiasından alınan kötü sonuçlardan dolayı özür diledi. Hocam sizin bir suçunuz yok, sizi bu takıma uygun görüp, getirenlerin özür dilemesi gerekiyor. Sosyal medya da teknik direktör’e tepkiler çığ gibi büyüyor. Taraftarlar ve taraftar grubu liderleri, Sayın Taşyürek’in bir an önce gönderilmesini istediler. Hala takım da ne bir sistem var, ne de kadro şekillenebildi. Her geçen zaman ve kaybedilen puanlar bizi zor duruma düşürecektir.

Milli maç haftasına kadar ya Taşyürek düzelmeli yada Boluspor düzelmeli. Yoksa Boluspor’un geçen sezonlardan ne gibi bir farkı olacak?

 

YENİ STADYUM İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

 

Yeni stadyum projesini hızlandıran Sayın Özcan’a ve bu projeye destek olanlara teşekkür ediyorum. Boluspor’un partisi yoktur. 7’den 70’e herkes elini taşın altına koyacağına inanıyorum. Bolu halkı ve taraftarı yeni stadyum bekliyor. Yeni stadyum yeni heyecan getirecektir.

 

Saygı ve sevgilerimle..

Yazarın Diğer Yazıları