BİLEMEDİM!

Selam ve Dua ile merhabalar,

 

Dün akşamki maçtan sonra inanın "Ne yazacağımı" bilemedim!

 

Kaçan "Üç puana" mı üzülsem, alınan "Bir puana" mı sevinsem bilemedim?

 

Hocanın "Gizli KAPAK'lı herkesi hedef gösteren" açıklamasına mı üzülsem, Başkanın "Soyunma odasında soğuk rüzgarlar estirmesine" mi şaşırsam bilemedim?

 

Sekseninci dakikaya kadar oynanan "Güzel oyuna" mı sevinsem, kalan dakikalardaki "Acemice skoru koruyamayışımıza" mı dövünsem bilemedim?

 

Kalecimizin maç boyunca "Eliyle oyun kuramayıp, her degajının rakibe gitmesine" mi üzülsem, uzatmalardaki degajından "Taca giden topun, kalemize penaltı olarak dönmesine" mi delirsem bilemedim?

 

Haftalardır "Defansı derledi topladı" dediğimiz "Luiz'in gereksiz müdahalesi sonucu oluşan penaltıya" mı üzülsem, "Eski takımına kıyak mı geçti" diyerek "Şeytanın avukatlığına" mı soyunsam bilemedim?

 

Hedef yükseltmişken "Yine aynı mimli hakemle, yenen hakkımıza" mı üzülsem, "Alt sıra kabusundan hala kurtulamayışımıza" mı endişelensem bilemedim?

 

Ama bildiğim tek şey var ki;

 

"12nci adam doksan dakika ve uzatmalardaki gelen acemice penaltıyla, kaçan üç puana rağmen takımını kucaklıyorsa, hafta içi kulüpte ne gelişme olursa olsun, sonuçlar ne olursa olsun, bu taraftar sevdiğinin hep yanında olacaktır!"

 

Baki selam ile...

Yazarın Diğer Yazıları