NECİP ÇARIKÇI GÖREVE

Selam ve Dua ile merhabalar,

Bu yazıyı yazacağım aklıma gelmezdi. Ama söz konusu “Boluspor” olunca gerisi teferruattan öteye gitmemekte.

Malumunuz üzere bugün kongre var. Devreyi “Denizlispor galibiyetiyle son solukta ta olsa aldığımız üç puan ile düşme hattının biraz üstünde” bitirdik.

Şu ana kadar eski yönetimden “Savaş Abat” ismi dışında bir başka isim ortaya çıkmadı.

Üçüncü kongre kararından sonra herkesin “Ortak paydası, sevsek de sevmesek te, genel düşünce” bu takımı olsa olsa tecrübesiyle “Necip Çarıkçı dışında bir ismi ligde tutamayacağıydı.”

Ama gelgelelim bugün oldu ve Sayın Çarıkçıdan “Bir adaylık yâda taşın altına elini sokma, zor günlerinde Boluspor’un yanında olma” adına bir açıklama gelmedi.

Buradan sesleniyorum Sayın Çarıkçı’ya sesleniyorum;

“Bu takıma gönül verdiğinizi düşünüyorsanız, gönül verdiğiniz renkler aşkına bu zorlu görevi tecrübenizle talip olmalısınız.”

Bu takımı “Tecrübesiz ellere bırakamayacak kadar Boluspor sevdanız” varsa bugün kongrede adaylığınızı açıklamalısınız.

Hatta adaylığını açıklayan “Savaş kardeşimizin de yönetiminizde görev alarak, pozitif bir sinerji oluşacağından da” adım gibi eminim.

Emin olun bende önce bir “Kongre üyesi sonra spor yazarı” olarak, sizi “Görev sürenizce ve sonrasında saygı çerçevesinde yanlışlarınızda ağır eleştiren biri olarak görev almama gibi bir lüksünüzün” olduğunu düşünmüyorum. Bu takımın zor günlerinden kurtulması adına, elimizden gelecek destek adına ne varsa yapacağımı bilmenizi isterim.

Yok, eğer geri planda kalmayı tercih ederseniz eğer;

“Bu takımın alacağı her kötü sonuç, başarısız transferler, yönetim başarısızlıklarında sizin de vebaliniz olacaktır.”

Ola ki “Bu takım küme düşerse, Boluspor created_ati sizin görev almamanızı kara kaplı defterine büyük harflerle yazacaktır!”

Baki selam ile..

Yazarın Diğer Yazıları