BOLUSPORDAKİ TEK BAŞARINIZ!

Selam ve Dua ile merhabalar,

“Angaranın bağları, istifa ettiriyor mu şimdi gocca gocca Bolulu adamları?” türküsünü kendimize uyarlayarak başlayalım, “Her sezon alışkın olduğumuz filmin kötü sonuna.”

E Be “İyi niyetinizden” şüphemiz olmayan, Başkan ve Yönetim kurulundaki değerli arkadaşlar!

 “At sahibine göre kişnermiş!” der, Atalarımız.

Bu maç öncesi kalan 4 haftayı bari kurtarmak adına, elinizde fırsat varken gönderemediğiniz zatı muhterem sayesinde “Hedef(SİZ) oldunuz!”

 “Ankara’dan kaçarcasına direk, asıl mesleği olan İstanbul yazarlığına giden, Oğuz efendiye ve kadrodaki bazı oyunculara” diyecek çok şeyimiz olsa da, bu saatten sonra desek “Kime ne fayda?”

Tüm camianın sahada gördüğünü, göremediğiniz “Atı alan Üsküdar’ı geçtikten sonra Oğuz Çetin İstifa etti” haberlerini bizlere “Sinkaflı kulak çınlatmalar” eşliğinde okuttunuz!

“Ömrümüzden ömür çalan, kabız eden olmayan oyununa ve hocalığına”, başını yediği “Cemil, Cafercan, Abdülaziz, Emre ” gibi oyunculara başarısızlığının suçunu atan hocanızı şimdi alın;

“Yönetiminize İmparator yapın!”

Sezon başında “Camia ve taraftarın istememesine rağmen” Serhat Güller’le anlaşarak yaptığınız hatayı, Oğuz Çetin ile devam ettirdiniz.

Bizler “Deplasmanlardaki skorlar aldatmasın” dedikçe “Siz güneşe balçık çalmaya, hayal dünyasında yaşamaya” devam ettiniz!

“Sezon başından görünen köye, siz kargayı kılavuz ettiniz!”

Camia size her şeyiyle tam destek vermişken, “Eski başkanınızı örnek alıp, nerde süper lig eskisi, adı var, kendi yok oyuncuları takıma doldurup” işin kolayına kaçtınız.

Her zamanki gibi genç oyuncularımızı değerlendirmek yerine, “Altı tutsun, pişsin, olgunlaşsın” diye diğer takımlara gönderdiniz.

Basınla herkese aynı mesafede olmak yerine, eski yönetimin düştüğü “Muhalif-yandaş ayrımı” yanlışlığına düştünüz. Sizi “Pohpohlayanı cici görüp, yanlışlarınızı açık açık yazanları dışladınız.”

Sezon başından beri benim gibi “Size inanan, güvenenleri, bu sene farklı olacak” diyenleri bile yanılttınız.

Gelinen bu noktada hakkınızı yemeyelim, tek şeyi sezon sonu da olsa başardınız;

“Köşelerinden başarısızlığınıza kıskıs gülenleri, koltuğu özleyenleri, yüzünüze dost, arkanızdan düşman görünenleri mutlu etmeyi!”

“Tebrikler!!!”

Baki selam ile…

Yazarın Diğer Yazıları