Yarım doktor candan, Yarım hoca imandan eder!

Selam ve dua ile merhabalar,

 

Boluspor malumunuz kötü günler geçiriyor. "Takım düşme hattında, yönetim hem idari hemde maddi yönlerden çıkmazlarda, hoca desen enkaz bırakıp gitmiş, futbolcular bitmiş okeye dönüyor, taraftar tepkisini gösterecek muhatap bulamıyor" bir vaziyetteyiz.

 

Daha kötü ne olabilir derken kulüpten yapılan Reha Gerginer'in istifa haberinin ardından  "Anlaşıldığı açıklanan teknik direktör ismi üstüne tuzu biberi" oldu.

 

Emre Toroman ismini futbolcu olarak futbolla ilgilenenler bile bilir. Ama "Teknik direktör, hoca olarak bilen var mı?"

 

 2018de futbolculuğu bırakmış, google arattırdık, hocalık yada yardımcı hocalık  yaptığı takım bile bulamadık, bulan varsa yorum kısmına yazsın bizde bilgilenelim.

 

Son 6 maç kala, 35 puanla, 17sırada ve 4 takımın düşeceği sezonda takımın başına tecrübesiz birini getirmek;

 

"Kimin aklına geldiyse ya şans oyunlarını seven bir maceracı, ya futbolu bilmeyen biri yada en kötüsü boluspor düşmanı biridir" diye akıllara bu sorular gelebilir!

 

Daha önceki yıllarda da tecrübesiz isimleri sezon başları yada ortalarında Boluspor'a hoca yapılmaya kalkılmış tepkiler üzerine vazgeçilmişti. Ama şimdi hem düşme potasındayız hemde haberlere göre anlaşma yapılmış?

 

Vallahi tebrikler. "Göle maya çaldınız. Ya tutarsa" diye umalım ki tutarda bu takım ligde kalır. Yoksa  belgesi bile olmayan Emre Toraman bir hocalık tecrübesi yaşamış, 6 haftalık parasını cebine koymuş olur.

 

Sizlerse hiçbiriniz istemesenizde başarısızlığı, Boluspor tarihinde altın harflerle yıllar sonra yeniden LİGDEN DÜŞÜREN BAŞKAN VE YÖNETİM olarak tarihe geçersiniz!

 

Baki selam ile...

Yazarın Diğer Yazıları