TEPKİNİ HOCANA ÇİFT DALARAK YAPTIN!

Selam ve Dua ile merhabalar,

Uzun zamandır yazmıyorum ama son "Karabük maçında yaşananlar" yazmazsak olmaza itti bizi.

Rakip yüksek ihtimalle "2.lige daha sezonun 11. haftası oynanırken -2 puanla düştü" sayılır. Bizse "11.haftada geçtim Süper lige çıkmayı, toplanan 26 puanla ikinci sırada yerimizi sağlamlaştırarak alınacak 4 galibiyetle, ligde matematiksel olarak kaldık" sayılır.

Boluspor'un 3 puanı alması normal olan maçta, normal olmayan ilk iki yolunda gereksiz yere yenilen "4 sarı kart ve bilerek görülen 1 kırmızı kart'ın sorgulanması" gerekiyor.

Kaptan Yusuf Emre Gültekin'in kırmızı kartı ise "Maç stresi, maç skoru, mağlup durumda kalmak, rakibin uğraşması, mecburiyetten kart görme" gibi maç içi durumların hiç birine uymuyor.

82.dakikada oyuna giriyorsun, 87.dakikada "Gencecik, 2-0 yenilgiyle gardı düşmüş, belki de ASGARİ ÜCRETLE aylık oynayan, taç çizgisinin kenarında bulunan rakibine çift dalarak ne amaçlar bir futbolcu?"

A. Çift dalarak futbol karakterini ortaya çıkarıp Ego tatmin eder.

B. Çift dalarak rakibine zarar vermek ister.

C. Çift dalarak Kırmızıya davetiye çıkarır.

D.Çift dalarak göreceği kartla birilerine mesaj vermek ister.

E.Hepsi

Tamam bir hareketle "Yusuf Emre'yi suçlu ilan etmeyelim! Etmeyelim de kardeşim elle tutulur bu hareketin savunulacak bir  yanı var mı?"

Sezon başından beri Boluspor'a zerrece kişisel ve takım oyunu anlamında katkın çok az. Takımı "Yusuf Emre gibi oynamadığın için 10 kişi oynatıyorsun."

"Boluspor'un Kaptanına yakışır "saha içi hareketlerin de yok.

Sana her zaman sahip çıkan taraftarın en son "Gençlerbirliği maçında oyununa, sürekli top kaptırmana dayanamaz hale gelip, tepkiler sonrası hocan oyundan almak zorunda kalıyor" kendine niye ders çıkarmıyorsun?

K.Karabükspor maçında da belki ilk kez sakatlık harici "İlk onbir kesiği yiyorsun, ama hocan yine seni kazanmak adına oyuna alıyor. Ama sen hocana teşekkürünü 3-4 dakika sonra topla ilk buluşmanda rakibine ÇİFT DALARAK yapıyorsun."

Bu da yetmiyor "O gencecik çocuğa çift dalmışsın, hakem direk kırmızı çıkarıyor, sen GÜLEREK" tepki veriyorsun.

Nasıl savunalım KAPTANIM SENİ?

"Şimdi mutlu musun?"

En az 2 yada 3 hafta yoksun. Cumartesi hayati Denizlispor maçı var.

"Sen o çift dalmayı önce hocana, sonra Boluspor'a en son o gencecik çocuğa yaptın!"

Baki selam ile...

Yazarın Diğer Yazıları